Strona główna

Od ponad dziesięciu lat jestem certyfikowanym rzeczoznawcą samochodowym, wpisanym na listę Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z numerem RS 000 943. Posiadam certyfikat nr 1 wydany przez Europejskie Centrum Certyfikacji Rzeczoznawców i Specjalistów Techniki Samochodowej TUVPOL Sp. z o.o. (ECCRiSTS). Jestem absolwentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej.

Wykonuję opinie techniczne dla osób prywatnych, firm i towarzystw ubezpieczeniowych. Prowadzę w pełni autonomiczną działalność gospodarcza pod nazwą MR Ekspert Mirosław Rusin, dzięki czemu mogę zagwarantować najwyższą jakość oraz skuteczność świadczonych usług.

Zakres wykonywanych opinii:

  1. Ocena techniczna stanu pojazdu i jego podzespołów,
  2. Ocena jakości wykonanej naprawy,
  3. Ocena wad ukrytych w pojazdach,
  4. Wycena wartości pojazdu, (System Info-Ekspert, Eurotax),
  5. Kalkulacja kosztów naprawy pojazdu (System Audatex / Eurotax),
  6. Specjalistyczne testy serwisowe,
  7. Doradztwo w kwestii: Likwidacja szkód komunikacyjnych –  szkoda częściowa, szkoda całkowita, (części oryginalne, zamienniki  stawki rbg, auto zastępcze, pomoc prawna),
  8. Doradztwo i pomoc przy zakupie używanych pojazdów,
  9.  Wycena wartości pojazdu dla Urzędu Celnego (cło i akcyza),
  10.  Wyceny maszyn i urządzeń.

Termin i miejsce wykonywania opinii ustalane jest indywidualnie (opis możliwy jest po popołudniu oraz w sobotę). Cena za wykonanie opinii zależy od skomplikowania i czasochłonności danego przypadku (można ją negocjować).  Za usługę wystawiana jest faktura vat. Dla firm i urzędów możliwa jest płatność przelewem.

Udzielam również bezpłatnych informacji w zakresie rozliczenia szkody komunikacyjnej (szkoda komunikacyjna z OC sprawcy i AC). Również w zakresie wynajmu auta zastępczego (pojazd zastępczy na czas naprawy).

Adres kontaktowy jest we Wrocławiu, jednak zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr: 501 232 383, lub za pomocą poczty elektronicznej biuro@mrekspert.pl oraz formularza kontaktowego.

Mogą Państwo liczyć na fachowe i profesjonalne podejście w trakcie realizacji każdego zlecenia.

Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu jestem w stanie wykonać opinię szybko, sprawnie, co najważniejsze skutecznie.

Realizuję zlecenia na terenie Dolnego Śląska; w szczególności w powiatach: Wrocław, Wrocławski, Strzelin, Ząbkowice, Ziębice, Henryków, Niemcza, Łagiewniki, Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce, Kłodzko, Nowa Ruda, Oława, Brzeg i Grodków.

Strona w budowie.